NEMUNO BALDŲ CENTRAS  
 
 

  OPERATORIAI / KAUNO FILIALAS / MIEGAMOJO BALDAI
 

Dilata, UAB Dormito, MB
Dusetai, UAB Nemuno baldų prekyba, UAB
Optimata, UAB Vifora, V.Ramono prekybos firma
Zbiga, UAB

Apie mus

Nieko nėra geriau, kaip po įtemptos dienos grįžti namo. Ten kur jauku, kvepia kava. Čia mūsų tvirtovė, apsauga ir poilsio vieta. Kiekvienas savo namuose nori kurti tik jiems priimtiną stilių, komfortą. O tokią atmosferą gali sukurti klasikinio stiliaus baldai. Jie ne tik pabrėžia individualumą, bet atspindi šeimininko charakterį, suteikia solidų pirmą įspūdį.
Būtent tai akcentuojame baldų salone „Agoora“, kiekvieną baldą ir interjero detalę renkame kruopščiai ir atsakingai. Savo pirkėjui galime pasiūlyti didelį klasikinių baldų asortimentą, kurie Jūsų namuose sukurs puikią atmosferą bei suteiks grakštumo, elegancijos Jūsų interjerui.
Mūsų prekės – baldai ir dekoro akcentai iš viso pasaulio. Mediena ir oda, rankų darbo raižiniai ir pintos detalės – baldai išskirtiniai ir kokybiški. Mūsų moto – „visada naujas, visada šviežias“, dažnai atnaujiname savo produkciją ir ją papildome niekur nematytais baldų modeliais, originaliomis interjero detalėmis.
Stengiamės laikytis lanksčios kainų politikos, teikiame interjero dizaino paslaugas, daug dėmesio skiriame garantiniam prekių aptarnavimui, mums svarbu, kad kiekvienas klientas gautų profesionalią konsultaciją. Siekiame puoselėti tradicijas ir drąsiai žvelgiame į ateitį.
UAB „Agoora“ – tai klasikinio interjero dirbtuvės, modernūs potėpiai ir nepamirštamos klasikos dvelksmas.
Tai baldai, kurių pasiilgo Jūsų namai.

Kontaktai:
Mob.: +370 699 53364
Tel./Faksas: 8 46 300796
El. Pastas: info@agoora.lt

 
Agoora, UAB

www.agoora.lt

 

UAB "Nemuno baldai", J.Basanavičiaus 37a, Kaišiadorys.
Tel. +370 346 67054, +370 346 60005, Faks. +370 346 67053

© NEMUNO BALDŲ CENTRAS, 2005
Sprendimas: SRS