NEMUNO BALDŲ CENTRAS  
 
 

  OPERATORIAI / KLAIPĖDOS FILIALAS
 

Agoora, UAB Akai, UAB
Alksnio baldai ir Co, UAB Arūno Juškevičiaus individuali veikla
Aušrena, UAB Baldų Gija, UAB
Baldų Idėja, UAB Baldų idėjų fabrikas, MB
Gaivos Šimkienės individuali veikla Gavanos projektai, UAB
Gintarinė banga, UAB Gitanos Ilakytės individuali veikla
Juravita, UAB LBI, UAB
Litena, UAB Lonas, UAB
MSBB, UAB Nemuno baldų prekyba, UAB
Rempalas, UAB Venta LT, UAB
Viktoro Golubovskio individuali veikla Vitoma, UAB
Zbiga, UAB

„Magrės Baldai“ – tai Vilniaus rajone, Riešėje, užgimęs ir nuo 1996 metų sėkmingai augantis lietuviško kapitalo šeimyninis verslas, kurio vardą kadaise įkvėpė įkūrėjo dukrytės – Marta ir Greta.

 Šiandien iš daugiau kaip pusantro šimto darbuotojų sudaryta
„Magrės baldų“ komanda užtikrina premium klasės lietuviškų baldų gamybos procesą, klasiškai modernius dizaino sprendimus bei ekspertinę pagalbą šeimoms, kurios renkasi baldus daugumoje šalies miestų veikiančiuose „Magrės Baldų“ salonuose arba internetu.

„Magrės Baldų“ išskirtinumas – modernios šeimos gyvenimo ritmui ir namų vizijai pritaikytų šeimyninių minkštųjų baldų gamyba, už kurią kasmet esame apdovanojami Lietuvos „Metų gaminio“ titulais.

Galime drąsiai sakyti, kad „Magrės Baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių ir puoselėjančių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima būtų įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių ilgaamžių minkštųjų baldų! Štai čia yra didžiausia mūsų darbo prasmė ir atpildas:

Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė

Magrės Baldai yra Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ narė. Kiekvienais metais dalyvaujame parodoje „Baldai“, kurią rengia Lietuvos parodų centras „Litexpo“. Pirmasis įmonės įvertinimas buvo 1997 metais, kai konkurse „Geriausi lietuviški baldai“ gavome apdovanojimą už aukštą kūrėjų profesinį lygį, o svetainės baldai „Magrė“ laimėjo antrą vietą. 2005 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ svetainės Baldai „Magrė-Lyon“ buvo įvertinti sidabro medaliu, o 2011 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ kampinė sofa „Impulse“ buvo įvertinta aukso medaliu. Konkurse „Lietuvos metų gaminys“ 2012 metais aukso medalį laimėjo DELUX kampinė sofa. 2013 metų gale konkurse „Lietuvos metų gaminys“ buvome apdovanoti jau trečiuoju aukso medaliu, aukso medalį gavo „Vip“ kampinė sofa.  Taigi, pratęsdami tradiciją , 2014 metų pabaigoje buvome apdovanoti dar dviem aukso medaliais - juos pelnė "Rubin" sofa bei "Viscoool" čiužinys.

Mūsų produkcija sėkmingai platinama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrado srityje. Iš viso prekiaujame daugiau nei 35 prekybos taškuose – iš jų 11 yra firminiai Magrės baldų salonai, kiti taškai - didmenininkų. Asortimentą sudaro daugiau nei 500 skirtingų baldų modifikacijų ir begalinė gama kokybiškų audinių, dirbtinių bei natūralių odų kolekcijų.

Moderniai įrengtose gamybinėse patalpose dirba 160 darbuotojų.

Kontaktai:
Tel.: +370 5 2469138
Faks.: +370 5 2469125
e-paštas: info@magre.lt

 
Zbiga, UAB

www.Magresbaldai.lt

 

UAB "Nemuno baldai", J.Basanavičiaus 37a, Kaišiadorys.
Tel. +370 346 67054, +370 346 60005, Faks. +370 346 67053

© NEMUNO BALDŲ CENTRAS, 2005
Sprendimas: SRS